Respitlista ÖstraOpen delt.7 2018-03-10                                  Sida  1
Klass:  1 Elit                                         Utskriven: 18-03-10 14:36


Start            Trp-prick Respittid
   nr   Starttid från      utgår     Namn                 Klubb           Klass
-----   -------- --------- --------- -------------------- --------------- -----
   37   12:53:00 15:14:00  15:44:00  Pontus Högberg       SMK Gävle           1
   43   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Olle Löthman         Östhammars MK       1
   48   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Alexander Gustafsson Östhammars MK       1
   93   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Tobias Burman        Östhammars MK       1
  104   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Zander Knutson       Göta MS             1
  199   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Alexander Dahlen     Uppsala MCK         1
  671   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Felix Gunnerhiem     Göta MS             1
   34   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Joakim Nordin        SMK Ockelbo         1
  951   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Robin Wiss           Göta MS             1
  130   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Lucas Berglind       Göta MS             1
  257   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Viktor Marklund      SMK Gävle           1





































Arrangör: Mälardalens MK /Bergby


Respitlista ÖstraOpen delt.7 2018-03-10                                  Sida  1
Klass:  2 Junior                                       Utskriven: 18-03-10 14:36


Start            Trp-prick Respittid
   nr   Starttid från      utgår     Namn                 Klubb           Klass
-----   -------- --------- --------- -------------------- --------------- -----
   50   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Alexander Gunnerheim Göta MS             2
  113   12:54:00 15:15:00  15:45:00  Tim Johansson        Åsätra MK           2
   13   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Calle Johansson      Karlskoga EK        2
  297   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Max Hansen           FMCK Falun          2
   26   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Markus Lundgren      Vimmerby MS         2
  149   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Douglas Danfors      Botkyrka MK         2
  544   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Klas Friberg          Välj klubb         2
  888   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Lukas Wärn           Göta MS             2
   86   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Emil Rönn            Uppsala MK          2
  155   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Jonas Bergström      Göta MS             2
  258   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Robert Engberg       SMK Ockelbo         2
  360   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Fredrik Carlsson     MK Orion            2
  370   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Oscar Rooth          Haninge MK          2
  393   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Oskar Eriksson       Göta MS             2
  484   12:57:00 15:18:00  15:48:00  William Von Schantz  Göta MS             2
  229   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Oscar Olsson         Örbyhus MCK         2
  263   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Philip Gunnari       SMK Ockelbo         2
  319   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Simon Dahlén         Uppsala MCK         2
  331   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Alexander Björck     Göta MS             2
  369   12:58:00 15:19:00  15:49:00  David Stolpe         Göta MS             2
  478   12:58:00 15:19:00  15:49:00  David Holmqvist      Örbyhus MCK         2
  289   12:59:00 15:20:00  15:50:00  Christopher Ullenius Åsätra MK           2
  376   12:59:00 15:20:00  15:50:00  Patrik Franzèn       Göta MS             2

























Arrangör: Mälardalens MK /Bergby


Respitlista ÖstraOpen delt.7 2018-03-10                                  Sida  1
Klass:  3 Bredd                                        Utskriven: 18-03-10 14:36


Start            Trp-prick Respittid
   nr   Starttid från      utgår     Namn                 Klubb           Klass
-----   -------- --------- --------- -------------------- --------------- -----
   51   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Fredrik Forsell      Göta MS             3
  107   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Emil Johansson       Åsätra MK           3
  121   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Robert Forsell       Göta MS             3
  206   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Niklas  Palm         Göta MS             3
  474   12:55:00 15:16:00  15:46:00  Jimmy Tannegård      Botkyrka MK         3
  108   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Jonas Wallén         Åsätra MK           3
  197   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Kim Hansson          SMK Hofors          3
  604   12:56:00 15:17:00  15:47:00  Patrik Andersson     Östhammars MK       3
   94   12:57:00 15:18:00  15:48:00  Tommie Jorma Törnqvi Åsätra MK           3
  168   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Johan Carnedal       Göta MS             3
  227   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Jan Karlsson         MK Orion            3
  601   12:58:00 15:19:00  15:49:00  Roland Eriksson      Upplands Väsby      3
  856   12:59:00 15:20:00  15:50:00  Jan Hamberg          Göta MS             3



































Arrangör: Mälardalens MK /Bergby